Standard Post with Image

Güvenlik Kamera Sistemi

KAMERA SİSTEMLERİ İZMİR

Günümüz şartları altında güvenliğimiz önemli bir husustur. Gerek işyeri, konut gerekse de hastane, kamu binaları, okul vb ortak kullanım alanlarında güvenlik kameralarını kullanmak bir ihtiyaç haline gelmiştir. 
Konut ve apartmanlarınızda dışarıdan gelebilecek herhangi bir durumda zamanında müdahale, mahkemede delil sunabilmeniz açısından kamera sistemleri size kolaylık sağlayacaktır. 

Çalışan ve bakıcı tutmak durumunda kalan annelere bakıcı takibi yapm..

Daha Fa
Standard Post with Image

Network Çözümleri

NETWORK ÇÖZÜMLER

Sağlıklı çalışan ve yönetilebilen akıllı bir yerel ağ, performans beklentilerinizin ve yaşadığınız darboğazların kesin bir çözümüdür. Bilgi iletişiminin ve paylaşımının önem kazandığı ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır.


Ergo Protek Bilişim Sistemleri, firmanızdaki ihtiyaçlar doğrultusunda sizlere en uygun kablolu ve kablos..

Daha Fa
Standard Post with Image

YANGIN VE ALARM SİSTEMLERİ

ALARM SİSTEMLERİ 

Alarm sistemleri güvenliğimiz için hayatımızda önemli bir yer teşkil etmektedir. 

Sahip olduğunuz konutlar ve işyerinde sürekli güvenlik için alarm sistemlerini tercih etmeniz aynı zamanda işyerinizin açılış-kapanış saatlerini bilmenize, şifreler sayesinde personel takibini kolaylaştırmaya yardımcı olur ve çevre güvenliği amacıyla kurulacak olan sistemler korunmasını istediğiniz çevre sınırları içerisinde, alarm sistemlerinin sahip olduğu teknik özell..

Daha Fa
Standard Post with Image

Plaka Tanıma Sistemi

PLAKA TANIMA SİSTEMİ

NEDİR?

Plaka Tanıma Sistemi kameralardan elde edilen araç görüntüsünün üzerinde plaka bölgesi tespit edilerek ve ayrıştırılarak, plaka üzerinde bulunan karakterlerin Optik Karakter Tanıma (Görüntü İşleme) yöntemleri ile okunması işlemi olmaktadır.

Plaka Tanıma Kamerası ile tanımlanan plaka karakterleri, Plaka Okuma

Daha Fa
Standard Post with Image

Kartlı Geçiş

KARTLI GEÇİŞ

 

Günümüzde kartlı geçiş sistemi çok sık tercih edilen bir ürün haline dönüştü. Genel olarak akıllı binalar, plazalar, kamu kurum ve kuruluşları, eğitim kurumları ve bina girişleri gibi alanlarda kullanılan bu sistem türü, her geçen gün önemini arttırmakta ve bizler için kullanışlı alanlar yaratmaktadır. Belirtilen alanlara direkt olarak giriş ve çıkışın kontrollü bir şekilde yapılmasına yardımcı olan bu ürün..

Daha Fa
Standard Post with Image

Turnike Geçiş Sistemi

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ

Turnike geçiş sistemi, günümüzde geçişlerin kısıtlanması ve güvenliğin sağlanması açısından çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebepten ötürü de hemen hemen her alanda tercih edilirler. Fabrikalar, statlar, stadyumlar, belediyeler, okullar, spor merkezleri, işletmeler, hava alanları, metro ve metrobüs istasyonları gibi çok geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Üstelik turnike geçiş sistemi, pdks (personel devam kontrol..

Daha Fa
Standard Post with Image

Yüz Tanıma Sistemi

Yüz tanıma sistemleri ile geçiş kontrol ve personel devam takip uygulamaları çok daha güvenli şekilde yapılabilmektedir. Yüksek doğrulama oranı, düşük hata payı , hızlı tanımlama algoritması ve temassız hijyenik kullanımı ile yüz tanıma sistemleri son yıllarda parmak izi, el damar gibi diğer biyometrik sistemler arasında öne plana çıkmıştır. Yüz tanıma terminallerimizde isteğe bağlı olarak parmak izi okuyucu ve kart okuyucu fonksiyonlarını da içeren ürünlerimiz ile çoklu tanımlama imkanı sağlanar..

Daha Fa
Standard Post with Image

Mantar Bariyer

MANTAR BARİYER

 Mantar Bariyer Sistemleri araç giriş/çıkışlarını kontrol altına almak, yayalar, motosiklet ve bisikletlerin geçişlerini engellemeyen bariyer sistemleridir. Darbeye ve iklim koşullarına dayanıklı Mantar Bariyerler, ileri teknolojisiyle Avrupa normu 304 ve 316 Kalite Paslanmaz borulardan üretilmektedir. Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Elektronik özelliği sayesinde, yük..

Daha Fa
Standard Post with Image

Kollu Bariyer

KOLLU BARİYER

Kollu bariyer otopark sistemleri, her geçen gün daha fazla sipariş alınan ürün olarak bilinmekte ve bu anlamda da bizlere muhteşem hizmetler sunmaktadır. Sadece var olan firmanızın otoparkı için değil, aynı zamanda ürün tipini ticari alanlarda da tercih etmek sizlere temel olarak birçok ihtiyacı beraberinde doğuracaktır. Bu anlamda ise ürün niteliklerinin detaylıca kullanılabileceği alanları sağlama maksadında sıkı çalışmalar yapan kadromuz, sizlere en kaliteli ürünl..

Daha Fa
Standard Post with Image

Hızlı Geçiş Sistemi

Hızlı Geçiş Sistemi ya da kısaca HGS, Boğaz Köprüleri ve Otoyol Daha Fa